- ORICO

Цена
€13 09 / 25 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-5P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0 x 1USB 2.0 x 2
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Power Distribution 60wUSB-A 3.0(5Gbps)HDMI(4K@30Hz)92 x 44.4 x 17 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814646
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-5P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0 x 1USB 2.0 x 2
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Power Distribution 60wUSB-A 3.0(5Gbps)HDMI(4K@30Hz)92 x 44.4 x 17 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814646
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-5P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0 x 1USB 2.0 x 2
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Power Distribution 60wUSB-A 3.0(5Gbps)HDMI(4K@30Hz)92 x 44.4 x 17 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814646
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-5P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIUSB 3.0 x 1USB 2.0 x 2
ДЪЛЖИНА: 0.2 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Power Distribution 60wUSB-A 3.0(5Gbps)HDMI(4K@30Hz)92 x 44.4 x 17 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814646
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | USB 2.0 x 2 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.0 x 1 |
| ДЪЛЖИНА | 0.2 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 92 x 44.4 x 17 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDMI(4K@30Hz) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Power Distribution 60w |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A 3.0(5Gbps) |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи (count) | 1 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 60 |
| Видео изходи | HDMI |
| Ethernet | Без |
| USB-A портове (count) | 2 |
| USB-C портове (count) | 1 |
| Четец за карти | Не |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
| Тегло | 0.09кг |
Orico Type-C докинг станция с 60W Power Delivery - PW11-5P-GY-EP
Превърнете своя USB-C лаптоп в пълноценна работна станция с докинг станция Orico PW11-5P-GY-EP. Тя осигурява 60W захранване, за да поддържа устройството ви заредено, плюс HDMI, USB 3.0 и USB 2.0 портове за безпроблемна свързаност. Компактна и стилна, тя е идеалният спътник за продуктивност.
Ключови Предимства
- 60W Power Delivery — Зареждайте лаптопа и свързаните устройства едновременно чрез един USB-C кабел.
- HDMI видео изход — Разширете или огледайте дисплея към външен монитор или проектор за презентации или многозадачност.
- Високоскоростен USB 3.0 порт — Прехвърляйте файлове до 5Gbps — 10 пъти по-бързо от USB 2.0.
- Допълнителен USB 2.0 порт — Свържете мишка, клавиатура или други периферни устройства, без да жертвате скоростта на основния порт.
- Елегантен сив дизайн — Компактен и лек, идеален за пътуване или настолна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Видео изходи | HDMI |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| USB-A портове | 2 |
| USB-A 3.0 | 1 |
| USB-A 2.0 | 1 |
| Power Delivery | 60W |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
Какво има в кутията
- Orico PW11-5P-GY-EP Докинг станция
- USB-C към USB-C кабел
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




















